Powiatowe Powitanie Lata już za miesiąc!

Dokładnie miesiąc pozostał do największej imprezy plenerowej tego sezonu. 23 czerwca na Powiatowym Powitaniu Lata w Mielcu zagrają: LemON, Natalia Szroeder oraz Piękni i Młodzi.

Zapraszamy na IX Mielecki Festiwal Nauki i Techniki!

Pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki. Wydarzenie wystartuje w czwartek, 7 czerwca i potrwa do soboty, 9 czerwca.

30.04.2018

227. rocznica uchwalenia Konstytucji. Zapraszamy do udziału w obchodach

Przed nami tradycyjne obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Ich organizatorami są: Urząd Miejski w Mielcu oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu.

30.04.2018

73. rocznica zakończenia II wojny światowej w Europie

Starostwo Powiatowe w Mielcu oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika zapraszają do udziału w obchodach 73. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie.

"Mielecka Dycha" wystartuje po raz drugi

II edycja Mieleckiej Dychy z Joy Fitness Club Mielec odbędzie się w sobotę 28 kwietnia. Wydarzeniu patronuje Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

Mistrzostwa karate w Padwi Narodowej

Ponad 200 zawodników weźmie udział w Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego Oyama Polskiej Federacji Karate w Padwi Narodowej. Impreza odbędzie się w sobotę, 28 kwietnia.

Co dalej, gimnazjalisto? Już dziś w SCK targi edukacyjne

XIII Targi Edukacyjne „I co dalej gimnazjalisto?” odbędą się w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu w czwartek, 26 kwietnia 2018 roku. Zapraszamy!

25.04.2018

II LO: Otworzą „Schody do Niepodległości”

To kolejne przedsięwzięcie II Liceum Ogólnokształcącego na 100-lecie Niepodległej Polski. W piątek, 27 kwietnia, w szkole odbędzie się uroczyste otwarcie „Schodów do Niepodległości”.

18.04.2018

Dzień Patrona w „Ekonomiku”

Wspomnienie bł. ks. Romana Sitki oraz posadzenie Dębu Stulecia odbędą się w czwartek, 19 kwietnia, w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu. "Ekonomik" w ten sposób będzie świętował Dzień Patrona.