04.05.2018

Sukcesy Tarnobrzeskiego Klubu Karate

W dniu 28 kwietnia br. w Padwi Narodowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kumite.

30.04.2018

Patronat

Aktywna sobota w Mielcu. Za nami „Mielecka Dycha”

Mielczanie już po raz drugi wystartowali w biegu pod nazwą „Mielecka Dycha z Joy Fitness”. W sobotę, 28 kwietnia, w wydarzeniu udział wzięło łącznie 133 uczestników.

Patronat

Oferty wszystkich szkół w jednym miejscu. Za nami targi dla gimnazjalistów

XIII Targi Edukacyjne „I co dalej gimnazjalisto?” odbyły się dziś, 26 kwietnia, w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Sukces Targów Pracy Powiatu Mieleckiego

W czwartek, 19 kwietnia, w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu odbyła się kolejna edycja Targów Pracy Powiatu Mieleckiego, podczas których zaprezentowało się ponad 40 firm z różnych branż działających na terenie całego powiatu.

Pewne siebie i bezpieczne. 200 kobiet przeszkolonych z zakresu samoobrony

Zakończyła się czwarta edycja warsztatów samoobrony dla kobiet „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA”. Akcji patronował Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

03.04.2018

Patronat

Kolejna edycja Targów Pracy Powiatu Mieleckiego!

Już 19 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Od godziny 12.00 w auli ZST w Mielcu na odwiedzających będą czekać przedstawiciele ponad 40 firm z całego powiatu.

28.03.2018

Pierwsza pomoc w ZST

ZST w Mielcu, przy współpracy Sekcji Ratowników Drogowych Automobilklubu, zorganizował Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Szkół Gimnazjalnych. Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego.

23.03.2018

VIII Gala Języka Angielskiego

Kilkudziesięciu uczniów wzięło udział w Gali Języka Angielskiego zorganizowanej w Zespole Szkół Technicznych. Konkurs odbył się już po raz ósmy. Patronował mu starosta Zbigniew Tymuła.

19.03.2018

Przedsmak świąt na Powiatowym Jarmarku Wielkanocnym

Rekordowa liczba wystawców wzięła udział w X Powiatowym Jarmarku Wielkanocnym. Wydarzenie jak co roku cieszyło się również dużym zainteresowaniem mieszkańców.