W środę rusza remont al. Kwiatkowskiego. Będą utrudnienia

Blisko centrum miasta ruszą prace związane z modernizacją al. Kwiatkowskiego. Pierwsze utrudnienia kierowcy napotkają w rejonie skrzyżowania remontowanej drogi z ul. Przemysłową.

Przy I LO powstała siłownia zewnętrzna

Powiat Mielecki przekazał I Liceum Ogólnokształcącemu środki na budowę siłowni zewnętrznej. To jednak obiekt nie tylko dla uczniów – z nowych urządzeń, podobnie jak z przyszkolnego boiska, będą mogli korzystać wszyscy zainteresowani mieszkańcy.

Inwestycje

Prace w starostwie powiatowym coraz bliżej finiszu

Dodatkowe wejście do windy, pochylnia dla niepełnosprawnych i nowa sala obrad – to wszystko powstaje obecnie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego.

11.04.2018

Ruszył przetarg na remont Przychodni Nr 4 w Mielcu

Już wkrótce rozpocznie się kompleksowa modernizacja przychodni przy ul. Żeromskiego. Powiat Mielecki wyznaczył zakres planowanych prac i rozpoczął poszukiwania wykonawcy.

Powiat przebuduje drogi w Radomyślu Wielkim i Dulczy Małej

Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetarg na przebudowę dróg w miejscowościach Radomyśl Wielki i Dulcza Mała. Poszukiwany jest także wykonawca mostu na potoku Rów w miejscowości Grochowe.

04.04.2018

Inwestycje

Będzie winda w przychodni przy ul. Sandomierskiej

Starostwo Powiatowe w Mielcu podpisało umowę na budowę windy w Przychodni Nr 1. Wyczekiwana przez pacjentów inwestycja ma być gotowa do 15 czerwca.

30.03.2018

Startują kolejne inwestycje drogowe Powiatu Mieleckiego

Powiat wybuduje sygnalizację świetlną w Chorzelowie i rozpocznie drugi etap prac przy al. Niepodległości i al. Kwiatkowskiego. Otwarto już oferty złożone przez potencjalnych wykonawców.

29.03.2018

Inwestycje

Będzie przebudowa mostu w miejscowości Grochowe

Jeszcze w tym roku mieszkańcy będą korzystać z odnowionego mostu na potoku Rów w miejscowości Grochowe. Inwestycję wesprą finansowo Lasy Państwowe.

28.03.2018

Jedyna taka inwestycja w Polsce! Dwa miliony dofinansowania dla powiatu

Jeszcze w tym roku w powiecie mieleckim powstanie nowoczesny system alarmowania i ostrzegania ludności.