Filtruj wiadomości

Nowy sprzęt w Pracowni EEG!

Bez aparatu EEG badanie pracy mózgu w procesie diagnozowania np. padaczek czy napadów rzekomo padaczkowych, a także śledzenie wyników leczenia byłoby niemożliwe, tak jak często wykrycie przyczyny zaburzeń snu czy zachowania i np. omdleń.

W Klubie Pacjenta o cukrzycy

Za nami spotkanie Klubu Pacjenta z okazji Światowego Dnia Cukrzycy w Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych w Mielcu.

Szachiści z Radomyśla Wielkiego awansują

W Szkole Podstawowej w Radomyślu Wielkim rozegrane zostały rejonowe eliminacje do finałów wojewódzkich w szachach drużynowych.

Laureaci XIV Dyktanda Niepodległościowego nagrodzeni!

11 listopada w SCK odbył się Koncert Niepodległościowy Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej, podczas którego zostali nagrodzeni laureaci XIV Dyktanda Niepodległościowego.

Niepodległościowe zawody strzeleckie

Dla uczczenia Święta Niepodległości 11 listopada w Mielcu odbyły się Otwarte Zawody Strzeleckie pod patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Kilkaset osób sprawdziło swoją wiedzę historyczną

11 listopada odbył się VI Radomyski Test Wiedzy Historycznej „Polska Niepodległa” objęty honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Biało-czerwony turniej piłki ręcznej

W dniach 10-12 listopada odbył się V Niepodległościowy Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej pod Patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego i Prezydenta Miasta Mielca.

105 lat niepodległej Polski

Za nami obchody kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tradycyjnie głównym punktem mieleckiego świętowania 11 listopada była uroczystość przed Pomnikiem Wolności.

LXI sesja Rady Powiatu Mieleckiego

20 listopada obędzie się LXI sesja Rady Powiatu Mieleckiego. Początek obrad o godzinie 12:00.

Mielczanie napisali niepodległościowe dyktando!

Pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka 8 listopada w mieleckim SCK odbyło się Dyktando Niepodległościowe.

Rondo w Woli Mieleckiej oficjalnie oddane do użytku [FOTO, DRON]

W uroczystości otwarcia ronda uczestniczyli parlamentarzyści, samorządowcy oraz przedstawiciele lokalnej społeczności.

105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przed nami obchody kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tradycyjnie głównym punktem mieleckiego świętowania 11 listopada będzie uroczystość przed Pomnikiem Wolności.