Sportowo i koncertowo. Tak upłynęło popołudnie na „Powitaniu Lata”

25.06.2018 Kategoria: Kultura

Mecz z okazji Dnia Ojca, zawody na siłowni zewnętrznej czy wesołe miasteczko – to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji, jakie czekały na mielczan podczas Powiatowego Powitania Lata w Mielcu.

Powitanie Lata w Mielcu odbyło się 23 czerwca. Tradycyjnie, oprócz dawki dobrej muzyki, którą zaserwowali mielczanom zespoły LemON, Piękni i Młodzi oraz Natalia Szroeder, organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje.

Jedną z nich był mecz pokoleń zorganizowany z okazji Dnia Ojca. Tatusiowie wspólnie z dziećmi zagrali w dwóch drużynach. Jedna z nich wystąpiła pod szyldem Starosta Powiatowego w Mielcu, a druga – Akademii Piłkarskiej „Piłkarskie Nadzieje”. Sportowa rywalizacja zakończyła się remisem 1:1. Dzielni gracze, których nie zniechęciła nawet kapryśna pogoda, zostali uhonorowani przez Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Mieleckiego Marka Kamińskiego oraz Członka Zarządu Powiatu Mieleckiego Waldemara Barnasia. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz gadżety Powiatu Mieleckiego.

Upominki czekały również na uczestników sportowych konkurencji organizowanych przez Joy Fitness Club. Na siłowni zewnętrznej zlokalizowanej obok bulwarów Club mieszkańcy powiatu mogli sprawdzić swoją sprawność, a także skorzystać z fachowych porad trenerów.

Mieszkańcy powiatu mieleckiego mogli także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na słonecznej ściance, skorzystać z licznych atrakcji wesołego miasteczka czy posłuchać zagrzewającej do zabawy muzyki. Występy gwiazd wieczoru zostały poprzedzone koncertami: dziecięcej grupy Kameleon działającej przy Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu oraz zespołu Liverpool – słynącego z serwowania publiczności hitów beatlesów i Czerwonych Gitar.