Powiatowe Targi Pracy już we wtorek!

11.04.2019 Kategoria: Patronat

Już 16 kwietnia od godziny 11:00 na odwiedzających będzie czekać ponad 50 wystawców oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji. Targom patronuje starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbędą się podobnie jak w ubiegłym roku w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu mieszczącego się w samym centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego. Dogodna lokalizacja powinna ułatwić dotarcie na miejsce wszystkim osobom zainteresowanym znalezieniem lub zmianą pracy. W trakcie targów można bezpośredniego porozmawiać z pracodawcami oraz dowiedzieć się, jakie są oczekiwania poszczególnych firm, a także dopytać jakie warunki pracy i wynagrodzenia oferują przyszłym pracownikom.

Targi pracy to również szansa na złożenie swojego życiorysu w wybranych firmach oraz możliwość zdobycia praktycznych informacji na temat kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w różnych branżach. Na każdego chętnego będzie czekał fotograf, który za darmo zrobi profesjonalne zdjęcie do CV. Będzie również można skorzystać z pomocy pracowników urzędu pracy, którzy doradzą jak napisać życiorys i list motywacyjny.

W trakcie targów będzie można spotkać przedstawicieli wielu różnych branż działających na terenie powiatu mieleckiego i nie tylko. Swoje oferty oraz planowane rekrutacje będą prezentować między innymi firmy z branży lotniczej, metalowej, elektronicznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, budowlanej, handlowej, gastronomicznej, wędliniarskiej, transportowej, ochroniarskiej, hotelarskiej i odzieżowej.

Dla wszystkich odwiedzających zaplanowano wiele dodatkowych atrakcji, między innymi quizy i konkursy z nagrodami, loty na symulatorze śmigłowca Black Hawk, fachowe konsultacje specjalistów, porady ekspertów od wizerunku i makijażu biznesowego oraz ciekawe warsztaty przedsiębiorczości dla osób zainteresowanych założeniem własnej firmy.

Już dziś zapraszamy na Targi Pracy Powiatu Mieleckiego. Jak co roku będzie ciekawie, profesjonalnie i inspirująco!