Filtruj wiadomości

Informacje

Będą wyższe wynagrodzenia dla personelu niemedycznego

W dniu 22 sierpnia 2018 r. dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu zawarła porozumienie ze związkami zawodowymi reprezentującymi personel niemedyczny.

Dożynki z Narodowym Patronatem Prezydenta RP

Niedzielnym Dożynkom Województwa Podkarpackiego i Powiatu Mieleckiego patronuje Prezydent RP Andrzej Duda.

24.08.2018

Zapraszamy na memoriał A. Weryńskiego!

W dniach 24-26 sierpnia w Mielcu odbędzie się VI Memoriał im. Antoniego Weryńskiego.

10.08.2018

Informacje

Charytatywne dożynki: wspólnie pomóżmy Gabrysi!

Podczas tegorocznych Dożynek Województwa Podkarpackiego i Powiatu Mieleckiego mieszkańcy będą mogli wesprzeć leczenie Gabrysi z Padwi Narodowej.

09.08.2018

Informacje

Wchodzimy na wyższy poziom innowacji [VIDEO]

Inteligentne specjalizacje Podkarpacia będą promowane w ramach pierwszej kampanii poświęconej promocji gospodarczej regionu.

06.08.2018

Informacje

Już od 150 lat służą społeczeństwu. Jubileusz OSP Borowa!

Wyjątkowy jubileusz 150-lecia działalności świętowali w sobotę, 4 sierpnia, strażacy ochotnicy z Borowej.

03.08.2018

Informacje

Jest porozumienie z pielęgniarkami w mieleckim szpitalu! Będą podwyżki wynagrodzenia.

W piątek, 3 sierpnia, dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu zawarła porozumienie ze związkami zawodowymi reprezentującymi pielęgniarki i położne.

02.08.2018

Medal Mistrzostw Świata i rekord Polski dla modelarza z Mielca

Grzegorz Goryczka zdobył brązowy medal w kategorii S1B podczas Mistrzostw Świata Modeli Kosmicznych FAI, które właśnie odbywają się we Włocławku.

02.08.2018

Mieleckie uroczystości rocznicy Powstania Warszawskiego

Władze samorządu powiatowego wzięły udział w uroczystościach 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

31.07.2018

Informacje

I LO zostanie dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych

W planie jest m.in. budowa windy i podjazdu dla niepełnosprawnych oraz przebudowa pomieszczeń szkoły.

25.07.2018

Informacje

Weź bilet i nie stój w kolejce!

Duże ułatwienia dla klientów korzystających z systemu elektronicznej rejestracji pojazdów. Od dziś podgląd systemu e-kolejkowego wyświetla dwie dodatkowe pomocne informacje.

25.07.2018

1 sierpnia w Mielcu zabrzmią syreny alarmowe

Na środę, 1 sierpnia, przypada 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W Mielcu bohaterowie powstania zostaną uczczeni poprzez uruchomienie syren alarmowych.