Mieleckie starostwo zaprasza na Powiatowe Powitanie Lata

05.06.2018 Kategoria: Zaproszenie

To będzie jedna z największych imprez plenerowych w regionie. 23 czerwca na Powiatowym Powitaniu Lata w Mielcu zagrają: LemON, Natalia Szroeder oraz Piękni i Młodzi.

Muzyczne świętowanie na mieleckich bulwarach rozpocznie się o godz. 19:00 od koncertu zespołu Piękni i Młodzi. To znana w całej Polsce grupa grająca muzykę disco-polo, której hity tj. „Kocham się w Tobie” czy „Ona jest taka cudowna” odsłuchiwane były w serwisie YouTube po 50 milionów razy.
Kolejną gwiazdą będzie Natalia Szroeder – jedna z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Drzwi do kariery otworzył jej występ w programie „Szansa na sukces”. Dalej były już tylko własne przeboje. Wszystkie spotkały się z uznaniem słuchaczy. Największe z hitów usłyszymy w Mielcu podczas „Powitania Lata” już od godziny 20:30.

Koncert wieczoru zagra z kolei LemON z Igorem Herbutem na czele. To zespół, który udowodnił, że ambitna muzyka na wysokim poziomie może trafić na pierwsze miejsca list przebojów. Ich „Napraw”, „Scarlett” czy „Spójrz” potrafią zanucić praktycznie wszyscy – liczymy więc, że i mielczanie pośpiewają z LemON-em już 23 czerwca. Start koncertu zaplanowano na godz. 22:00.

Jako że tegoroczne „Powitanie Lata” przypadnie dokładnie na Dzień Ojca, Powiat Mielecki zaplanował również szereg atrakcji dla całych rodzin. W planach jest m.in. mecz piłkarski ojców z synami oraz sportowa rywalizacja na siłowni przy bulwarach. Atrakcje wystartują tuż po oficjalnym otwarciu imprezy, które zaplanowano na godz. 16:00.

Dodatkową niespodzianką dla odwiedzających naszą imprezę będzie darmowy lot balonem na uwięzi. Z atrakcji będzie można skorzystać na stoisku honorowego partnera „Powitania Lata” – Galerii Navigator.

Patronat medialny nad imprezą objęli: portal hej.mielec.pl, Tygodnik Regionalny Korso, Radio Leliwa, Gazeta Codzienna Nowiny, portal nowiny24.pl, Wieści Regionalne, portal czyliwiesz.pl, portal mieleckieecha.pl, portal promocja.mielec.pl oraz portal Koncertowy Tarnów i okolice.