Future Folk gwiazdą Dożynek Powiatu Mieleckiego 2019

17.07.2019 Kategoria: Kultura

Koncert główny podczas tegorocznych dożynek organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Mielcu zagra zespół Future Folk. Zapraszamy już 1 września o godzinie 19:00!

Koncert Future Folk idealnie wpisze się w klimat tradycyjnej, pełnej folkloru imprezy dożynkowej. Grupa w swojej twórczości łączy bowiem nowoczesne brzmienia muzyki tanecznej z góralszczyzną. W skład formacji wchodzą: Stanisław Karpiel-Bułecka, Matt Kowalsky i Szymon Chyc-Magdzin. Wspólnie wydali już dwa albumy studyjne promowane znanymi szerokiej publiczności singlami: „Janko”, „Twarda skała”, „Dukaty” czy „Malinowa dziewczyno”. Początek koncertu grupy na Dożynkach Powiatu Mieleckiego zaplanowano na niedzielę, 1 września, na godzinę 19:00.

Po koncercie zespołu rozpocznie się tradycyjna już dla mieleckich dożynek zabawa taneczna pod gwiazdami.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Powiatu Mieleckiego oraz profilu wydarzenia w serwisie społecznościowym Facebook. Już wkrótce przedstawimy tam szczegółowe informacje dotyczące programu imprezy.