Filtruj wiadomości

Drużyna z Rudy najlepsza w koszykówce!

Szkoła Podstawowa w Rudzie była gospodarzem Powiatowych Igrzysk Dzieci (kl. VI i młodsze) w piłce koszykowej dziewcząt. Wydarzenie, przy udziale środków od Starostwa Powiatowego w Mielcu, zorganizował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu.

Kolejne igrzyska piłki ręcznej

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu była gospodarzem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu.

Drużyna z Radomyśla Wielkiego najlepsza w piłce ręcznej

Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim była gospodarzem Powiatowych Igrzysk Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu.

Ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w Mielcu z siedzibą przy ul. Wyspiańskiego 6, 39-300 Mielec, podaje do publicznej wiadomości informację o sprzedaży następującego składnika majątku ruchomego Powiatu Mieleckiego

08.03.2022

Tę opłatę musisz wnieść do końca marca!

Starostwo Powiatowe w Mielcu przypomina o wniesieniu opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności za rok 2022.

07.03.2022

Ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w Mielcu podaje do publicznej wiadomości informację o sprzedaży składnika majątku ruchomego Powiatu Mieleckiego tj. motocykl APRILLA RS 125.

Jubileuszowy turniej piłkarski o Puchar Starosty

Dziesięć drużyn zawalczy o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka w 10. edycji tradycyjnego Noworocznego Turnieju Piłkarskiego. Rozgrywki zaplanowano na najbliższą sobotę, 26 lutego.

Ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w Mielcu podaje do publicznej wiadomości informację o sprzedaży zbędnych składników majątku ruchomego.

Mistrz Polski z II LO

Piotr Urban z klasy 3DG w II Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu, trenujący w MKS Gryf Mielec, został Mistrzem Polski Juniorów w szpadzie. Wraz z nim udział w ostatnich mistrzostwach wzięło jeszcze sześciu innych uczniów II LO.

Kto okazał się najlepszy w zawodach?

Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim była gospodarzem finału Powiatowych Igrzysk Dzieci (kl. VI i mł.) w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

Sprzedaż zbędnych składników majątku ruchomego

Starosta Powiatu Mieleckiego podpisał zarządzanie w sprawie zakwalifikowania do sprzedaży zbędnych składników majątku ruchomego Powiatu Mieleckiego.

Kto awansował do wojewódzkich igrzysk?

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu zorganizował Powiatowe Igrzyska Dzieci (kl. VI i mł.) w unihokeju. Gospodarzem tego wydarzenia była Szkoła Podstawowa w Padwi Narodowej.