Ogłoszenie III otwartego konkursu ofert

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zarząd Powiatu Mieleckiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych powiatu o charakterze pożytku publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2017 roku.

Uchwała Zarządu Powiatu Mieleckiego Nr 125/931/2017 z dnia 8 września 2017 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Mieleckiego o charakterze pożytku publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2017 roku - do pobrania poniżej.

Pobierz pliki