Wicepremier Beata Szydło z wizytą w Mielcu

14.05.2018 Kategoria: Informacje

Wicepremier Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami Mielca. Udział w wydarzeniu wzięli również przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Mieleckiego.

Spotkanie z wicepremier polskiego rządu odbyło się w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu w sobotę, 12 maja. - Przede wszystkim chciałabym posłuchać państwa, żebyście mogli powiedzieć o tym, co was nurtuje, co uważacie, że dla mieszkańców tego regionu jest bardzo ważne i powinno być podnoszone po to, żebyśmy mogli realizować naszą politykę w taki sposób, by wszyscy mieszkańcy w całej Polsce czuli się dobrze – mówiła wicepremier, zwracając się do kilkuset przybyłych na spotkanie mieszkańców.

Mielczanie, w odpowiedzi na zachętę Beaty Szydło, chętnie opowiadali o lokalnych problemach. Nie brakło również pytań o kwestie ogólnopolskie, związane z obecną działalnością rządu.

Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Mieleckiego, w tym m.in. starosta Zbigniew Tymuła i wicestarosta Maria Napieracz.