Przypominamy – trwa nabór wniosków na stypendia sportowe

17.05.2018 Kategoria: Sport

Starosta Powiatu Mieleckiego zaprasza organizacje sportowe do składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych dla zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym. Termin składania wniosków – do 1 czerwca 2018r.

Uprawnionymi do zgłaszania wniosków o stypendia sportowe są kluby i organizacje (stowarzyszenia) sportowe z terenu powiatu mieleckiego, prowadzące działalność statutową w zakresie kultury fizycznej i sportu.

Zasady, tryb przyznawania i pozbawiania oraz rodzaje i wysokość stypendiów sportowych określa uchwała Rady Powiatu Mieleckiego z dnia 11 kwietnia 2012r. – do pobrania.

Szczegółowych informacji w sprawie udziela Biuro Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Mielcu, ul. Wyspiańskiego 6, pok. 206 i 207, tel. (17) 78 00 417 lub (17) 78 00 549